JSME ON-LINE POJIŠTĚNÍ SIGGY.CZ

Drobečková navigace

ON-LINE POJIŠTĚNÍ SIGGY.CZ, SROVNÁME A SJEDNÁME VÁM NA MÍRU TO NEJLEPŠÍ POJIŠTĚNÍ NA TRHU. S NÁMI BUDETE MÍT JISTOTU NA PÁR KLIKŮ.

ON-LINE POJIŠTĚNÍ SIGGY.CZ, SROVNÁME A SJEDNÁME VÁM NA MÍRU TO NEJLEPŠÍ POJIŠTĚNÍ NA TRHU. S NÁMI BUDETE MÍT JISTOTU NA PÁR KLIKŮ

ON-LINE POJIŠTĚNÍ SIGGY.CZ, CO TO VLASTNĚ JE?

Siggy.cz je nová kalkulačka pojištění. Služba, projekt nebo budete-li chtít webová platforma, která má za úkol rychle vyhledat, srovnat a sjednat to nejvýhodnější pojištění přímo vám na míru.

Naším cílem jsou spokojení klienti. Proto vám nenabízíme jen tak nějaké pojistky. Vytváříme vám pojištění, které má smysl. Zajištění do budoucna. Vám na míru, dle vašich potřeb, s pokrytím veškerých rizik, které vám mohou během let vstoupit do života. Respektujeme také všechny vaše potřeby.

SIGGY.CZ, KDE SE VLASTNĚ TATO NOVÁ SLUŽBA VZALA?

Siggy.cz je sice nová on-line služba, ale se silným zázemím znalostí v oblasti pojišťovnictví. On-line kalkulačka Siggy.cz byla totiž vytvořena První hasičskou, a.s. (dceřiná společnost HVP a.s.), která má v oblasti pojištění dlouholetou tradici. A protože i my chceme jít s dobou, chceme modernizovat, být on-line a hlavně chceme zvýšit uživatelský komfort všem našim stávajícím i budoucím klientům, spustili jsme on-line srovnávač a sjednávač pojištění. JSME ON-LINE POJIŠTĚNÍ SIGGY.CZ

SIGGY.CZ, KTERÉ POJIŠTĚNÍ SI ZDE MOHU SJEDNAT?

Chceme našim klientům usnadnit život, a proto si u nás mohou sjednat kterékoli pojištění. Rychle, snadno, on-line na jednom místě. Prostě jistota na pár kliků.

Vyhledáme, srovnáme a sjednáme vám pojištění na míru. Prvním krokem pro vás může být sjednání výhodnějšího povinného ručení a havarijního pojištění. A tím nekončíme! Brzy se můžete těšit i na životní, úrazové a cestovní pojištění či pojištění majetku, nemovitosti i odpovědnosti za škodu.

SIGGY.CZ KALKULAČKA A JAK VLASTNĚ FUNGUJE?

Siggy.cz kalkulačka vám snadno vyhledá a porovná všechna dostupná pojištění na českém trhu. Vyberte si pojištění, které potřebujete uzavřít. Vyplňte potřebné údaje. A Siggy.cz vám vyhledá nejlepší řešení a nabídne srovnání. Pokud se vám některé pojištění bude líbit, rádi ho za vás i sjednáme. S pojištěním si tak už vrásky dělat nemusíte.

SIGGY.CZ, PROČ SE POJISTIT PRÁVĚ TADY?

Důvodů je opravdu mnoho …

PROČ SE POJISTIT SE SIGGY.CZ? JE TO INVESTICE DO SEBE, K DISPOZICI JE VÁM ON-LINE Z DOMU, VE DNE I V NOCI. BUDETE MÍT JISTOTU DO BUDOUCNA.

… a ještě o pár důvodů více díky našim smluvním partnerům jako jsou Hasičská vzájemná pojišťovna, ČPP, UNIQA, Pojišťovna VZP a další.

Myslíme si, že se právě všechny vaše pochyby rozplynuly.

A právě proto je čas vyzkoušet Siggy.cz, vaše nové nejvýhodnější on-line pojištění na míru.

Chcete se o novinkách dozvědět jako první? Odebírejte náš newsletter